Όλες οι Ειδήσεις

Η έκπληξη του Τάσου Ιορδανίδη στη Θάλεια Ματίκα για τα γενέθλια της – Έσβησε κεράκια στο ημίχρονο του αγώνα Πορτογαλία-Γαλλία
Media |

Οι δυο τους παρακολούθησαν τον προημιτελικό του Ευρωπαϊκού παρέα με δεκάδες φιλάθλους που είχαν στήσει την δική τους κερκίδα, ενώ απάντησαν και σε… καυτά ερωτήματα, που τους έθεσαν οι δημοσιογράφοι Λάμπρος Μπαλάφας και Μαρία Κουβέλη.

Πορτογαλία – Γαλλία 0-0 – Πρόκριση με 5-3 στα πέναλτι για τους Γάλλους στο Euro 2024 (βίντεο)
Αθλητικά |

Η Γαλλία νίκησε με 5-3 την Πορτογαλία στα πέναλτι και προκρίθηκε στα ημιτελικά του Euro 2024, μετά από ένα μεγάλο ματς στη Γερμανία, το οποίο ολοκληρώθηκε με σκορ 0-0 στην κανονική διάρκεια και την παράταση του αγώνα.