Όλες οι Ειδήσεις

Πορτογαλία – Γαλλία 0-0 – Πρόκριση με 5-3 στα πέναλτι για τους Γάλλους στο Euro 2024 (βίντεο)
Αθλητικά |

Η Γαλλία νίκησε με 5-3 την Πορτογαλία στα πέναλτι και προκρίθηκε στα ημιτελικά του Euro 2024, μετά από ένα μεγάλο ματς στη Γερμανία, το οποίο ολοκληρώθηκε με σκορ 0-0 στην κανονική διάρκεια και την παράταση του αγώνα.

Ισπανία – Γερμανία 2-1: Τεράστια νίκη – πρόκριση για τους Ισπανούς στο 120΄της παράτασης (βίντεο)
Αθλητικά |

Η Ισπανία ήταν η μεγάλη νικήτρια στο σπουδαίο ντέρμπι με τη Γερμανία στα προημιτελικά του Euro 2024 μετά από ένα συγκλονιστικό παιχνίδι, που κρίθηκε στο τελευταίο λεπτό της παράτασης, με σκορ 2-1.